DOORS URLA HOTEL
Ruhunuza açılan kapılar…

Farklı bakış açıları için farklı konaklama alanları. Mistik, meraklı kendine özgü tasarımlarla içsel yolculuğunuza açılan bir anahtar: DOORS URLA HOTEL.

Tarih boyunca güç ve ihtişamın sembolü olan kartal heykellerinin çerçevelediği girişten heyecan dolu dik bir yokuştan çıkılan DOORS URLA HOTEL kapıları Zodyak’ın simgeleri ile çerçevelidir. Vadinin yamacına kurulmuş yapı, doğal hayatın kenarına ilişen naifliği kadar devasa duyguları da çağrıştırmaktadır. 

Doors Urla Hotel içinde bulunan spor mekanı, reformer pilates, koşu bantı ve pilates topları ile konaklaması devam eden misafirlerin deneyimlemesine açıktır.

Girişte havuza bakan 3 odası ve üst katlardaki 4 odası ile birbirinden farklı bir otel deneyimi sunar.

DOORS URLA HOTEL'de nerede konaklarsanız konaklayın değişmeyen tek şey; sabah uyanınca karşılaştığınız nefes çoğaltıcı Urla Sahne havasıdır.

Özel İhtiyaçları Olan Kişiler İçin Erişim ve Bilgilendirme

Engellilere önbüro ve misafir ilişkileri bölümleri tarafından bilgilendirme yapılmakta ve ihtiyaçların karşılanması sağlanmaktadır.
Otelimizde bedensel engelliler ve diğer özel ihtiyaç sahipleri için erişilebilirlik sınırlıdır.
Zemin kotunda yatay sirkülasyona uygun olarak resepsiyon, lobi-oturma alanına erişim mevcuttur. İşitme ve Görsel engelliler için 1. ve 2. Katta konuk yatak odalarına erişim merdivenle sağlanmaktadır.