Asırlık zeytin ağaçlarının gölgesinde, gün boyunca  dünya mutfaklarıyla tadı damağınızda keyfi kalbinizde kalan bağ şaraplarının sunulduğu arazimiz, 20 dönüm üzerine kuruldu. İlhamını Ege’nin güneşli havasından aldı. Yaprakların gölgesinde bütün bir günü doğada konforla geçirmek nasıl olurdu?  Etrafında sevdiklerinle geçirdiğin güzel bir gün. 

Urla Sahne, şimdi senin sahnen.

Urla Sahne

Yaşanacak çok şey

Bazen kendine bakmak doğayı seyretmekle aynı şeydir. Çünkü ne varsa çocukluktan ufak bir  hatırlama ile bu ana gelir.  Karşılaşmalar ve buluşmalar için mekansal genişleme, ilhamı  doğada yaratılan tasarımlar için: Urla Sahne 

İzmir Havalimanı’na sadece 40 dakika uzaklıkta olan Urla Sahne “Yaşanacak Çok Şey” mottosu ile size keyif veren yemek ve konaklama kültürünü eğlence ile bir araya topladı ve tasarımla buluşturdu.

Urla merkeze 10 dakika, Çeşme, Alaçatı ve İstinye Park’a yarım saat uzaklıktaki arazimiz, doğal bitki takları ile birbirinden ayrılmış dört mekansal deneyim alanından oluşuyor.  The Guru Urla, Urla Sahne Tennis Club ve Doors Urla Hotel & Bungalows, Urla Sahne’de ruhunuzu parlatan deneyimler için sizi bekliyor.  Düzenli olarak güncellenen etkinlik takvimimizi takip etmeyi unutmayın!