DOORS URLA BUNGALOWS
DOĞADA YAŞANACAK ÇOK ŞEY

Urla Sahne arazisinin bungalov dokuları ile tanışın! 


Doors Urla Bungalovları İzmir’e yarım saat uzaklıkta bulunuyor. Urla Sahne etkinlikleri ardından konaklayabileceğiniz, inziva kampları ve aile buluşmaları yapabileceğiniz bir yaşam alanıdır. Bireysel dinlenmeler için de tercih edebileceğiniz Doors Urla Bungalows, doğanın içinde özel bir deneyim sunar. 

Urla Sahne’nin bir kilometrelik yamacında yan yana yerleştirilen bungalovlar The Guru Restoran’a yürüme mesafesindedir. Meyve ve zeytin ağaçları içinde kuş sesleri ile uyanabilir;  günün her saati The Guru Restoran’ın dünya lezzetleri ile dolu mutfağından yerinizi ayırtabilirsiniz. 

Doors Urla Bungalows misafirleri, Doors Urla Hotel’in yüzme havuzu ve bar gibi olanaklarından yararlanabilir ve Urla Sahne etkinlikleri sonrası konforlu bir konaklama deneyimleyebilir.

Tercihinize özel bungalovlar için iletişime geçin!

Özel İhtiyaçları Olan Kişiler İçin Erişim ve Bilgilendirme

Engellilere önbüro ve misafir ilişkileri bölümleri tarafından bilgilendirme yapılmakta ve ihtiyaçların karşılanması sağlanmaktadır.
Otelimizde bedensel engelliler ve diğer özel ihtiyaç sahipleri için erişilebilirlik sınırlıdır.
Zemin kotunda yatay sirkülasyona uygun olarak resepsiyon, lobi-oturma alanına erişim mevcuttur. İşitme ve Görsel engelliler için 1. ve 2. Katta konuk yatak odalarına erişim merdivenle sağlanmaktadır.