The Guru

Urla Sahne içinde bulunan The Guru Urla, damak tadının önemsendiği bir yaşam alanıdır. Gastro deneyimi mistik dekor ile bir arada sunulur. Ege Bölgesi’ne özgü tatların yer aldığı özel menü gün boyu deneyiminize açıktır.

The Guru’da yerel lezzetler dünya sosları ile birlikte sunulur. Sabah, öğlen ya da akşam değişen ve dönüşen bir yeme, içme tasarımı ile karşılaşabilir, yenilikçi ve tüm günü farklı motivasyonla geçirebileceğiniz restoranımızda şaşırtan lezzetleri tadabilirsiniz. 

Yemekli toplantılar, grup kahvaltıları, tadı damağında bir sohbet için özel menü seçenekleri doğanın seçenekleri kadar çeşitlidir. Başka dediğiniz her şey için The Guru restoran aramanızı bekliyor!.

Sohbetin ve eğlencenin baş tacı olduğu The Guru Urla'da hafta sonundan başlayarak çeşitli etkinlikleri yakalamak mümkün. Mevsimine göre değişen taze ve yöresel ürünler ile Urla şaraplarının dünya mutfağı ile buluşmasını önemseyen The Guru, İzmir çevresi olduğu kadar yurt dışından gelen misafirler için de gastro odaklı bir toplanma mekanıdır.